Oferta
Proprii Architektura Krajobrazu

Przygotowanie dokumentacji inwentaryzacji i gospodarki zielenią niezbędnej w procesie uzyskania decyzji pozwolenia na budowę, pozwolenia na wycinkę, przesadzenie oraz sporządzanie projektów terenów zieleni, współpraca z urzędami administracji publicznej w ramach prowadzonych prac.

Przygotowanie dokumentacji inwentaryzacji i gospodarki zielenią niezbędnej w procesie uzyskania pozwolenia na budowę, pozwolenia na wycinkę, przesadzenie oraz sporządzanie projektów terenów zieleni, współpraca z urzędami administracji publicznej w ramach prowadzonych prac.

Usługi z zakresu zagospodarowania terenów zieleni oraz ich pielęgnacji. Współpraca w zakresie aranżacji, pielęgnacji i konserwacji terenów zieleni.

Usługi z zakresu zagospodarowania terenów zieleni oraz ich pielęgnacji. Współpraca w zakresie aranżacji, pielęgnacji i konserwacji terenów zieleni, współpraca z urzędami administracji publicznej w ramach prowadzonych prac.

Sporządzanie projektów ogrodów przydomowych, projektowanie zieleni na tarasach i balkonach. Doradztwo w zakresie pielęgnacji.


Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy
Magdalena Rychter
właściciel

Proprii Pracownia Architektury Krajobrazu
i Wycen Nieruchomości Magdalena Rychter
ul. Chełmska 24/28b
Warszawa
00-725 Polska
NIP: 529-17-84-812
REGON: 361191842
T: (+48) 507 519 443
Email: pracownia@proprii.pl