Firma
Proprii Architekt Krajobrazu

Inwentaryzacja zieleni - Architektura Krajobrazu

Pracownia Proprii - Architekt Krajobrazu specjalizuje się w sporządzaniu profesjonalnych projektów ogrodów, terenów zieleni miejskiej oraz kompleksowych dokumentacji inwentaryzacji dendrologicznych.

Zakres naszych działań obejmuje także obsługę związaną z uzyskaniem decyzji dotyczących wycinki, przesadzania i projektowania nasadzeń kompensacyjnych dla inwestorów prywatnych i publicznych.

Działalność pracowni obejmuje także doradztwo w zakresie pielęgnacji zieleni oraz w zakresie formalno-prawnym związanym z gospodarką zielenią.

Projekt ogrodu

Od 2010 r. jeszcze bez aktualnej nazwy oferowaliśmy Państwu usługi z zakresu architektury krajobrazu. Gruntowna wiedza, bogate doświadczenie, zrozumienie potrzeb oraz nastawienie na zadowolenie i satysfakcję klienta pomogło nam razem z Państwem tworzyć miejsca wyjątkowe, funkcjonalne i przyjazne użytkownikom.

Szanujemy Państwa czas i pieniądze na wszystkich etapach współpracy od momentu pierwszych spotkań aż do efektu końcowego.

Każde zlecenie to nowe wyzwanie które podejmowane jest z pasją i pełnym zaangażowaniem, dlatego też dążymy do zaspokojenia potrzeb naszych kontrahentów profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia bezpłatnego spotkania na którym zapoznamy się z Państwa potrzebami i ustalimy satysfakcjonujące warunki współpracy!

→Kliknij: Sprawdź Nasze Referencje←
Architekt Krajobrazu

Założycielem firmy jest dr inż. arch. architekt krajobrazu, inż. ogrodnictwa Magdalena Rychter. Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Stopień naukowy doktora nauk technicznych w dyscyplinie Architektura otrzymała na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Od początku swojej kariery zawodowej związana z architekturą krajobrazu i nieruchomościami. Współpracuje ze spółdzielniami mieszkaniowymi, deweloperami, pracowniami geodezyjnymi, pracowniami architektonicznymi oraz osobami prywatnymi.